Przechowalnia mienia – zaufane miejsce w Warszawie

Warszawa: magazynowanie mebli na czas wyjazdu za granicę
5 kwietnia 2017
Bezpieczne magazynowanie rzeczy w Warszawie
6 kwietnia 2017

Przechowalnia mienia – zaufane miejsce w Warszawie

Gdzie w Warszawie można bez obaw przechować swoje mienie przez dłuższy okres czasu? Zapraszamy do naszych magazynów, w których wystarczy miejsca na wszystkie Twoje sprzęty.

Konieczność znalezienia zaufanej przechowalni pojawia się w różnych życiowych sytuacjach. Przeprowadzki, remonty, wyjazdy zagraniczne – każde z tych wydarzeń należy do codzienności i z każdym (lub przynajmniej z większością) prędzej czy później się spotkamy. Dobrze jest znać wtedy miejsce, które idealnie nada się do magazynowania przedmiotów, których nie da się przechować we własnym zakresie.

Znamy takie miejsce w Warszawie. Co więcej, należy ono do nas. Zapraszamy do naszej przechowalni!

Skrzynie do przechowania mienia w magazynie

Warszawa – na czym polega przechowanie mienia w naszych magazynach?

Chcąc zagwarantować zwracającym się do nas klientom jak najlepsze warunki magazynowania, zdecydowaliśmy się na zastosowanie praktycznych skrzyń drewnianych, które okazały się być niezawodne w tej roli. W skrzyni takiej można umieścić dowolne przedmioty, od mebli i sprzętów o dużych gabarytach, po drobne rzeczy, popakowane uprzednio w kartony. Najważniejszy jest dobór właściwych wymiarów skrzyni, tak aby spełniła ona potrzeby użytkownika. Skrzynie dostępne są w trzech rozmiarach: S, M i L. Ich wynajęcie różni się cenowo – najmniejsze udostępniamy już za 50 zł netto za miesiąc.

Klienci korzystający z naszej przechowalni mienia nie muszą martwić się o terminy. Opłaty naliczane są po rozpoczęciu każdego miesiąca. Nie trzeba z góry deklarować czasu przechowywania. Pozostawione u nas rzeczy będą bezpiecznie czekały na odbiór przez właściciela.

Magazynowanie nie musi się wiązać z żadnym ryzykiem, jeśli zajmują się nim fachowcy. Nasze magazyny zabezpieczone są przed dostępem osób trzecich, natomiast konstrukcja skrzyń sprawia, że wszystko, co znajduje się wewnątrz nich, jest zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami (nasłonecznieniem, wilgocią itd).

Zapewniamy najlepsze warunki. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej przestrzeni magazynowej.