Warszawa – przechowanie mebli na czas remontu

Bezpieczne magazynowanie rzeczy w Warszawie
6 kwietnia 2017
Przechowanie mienia w Warszawie – dowiedz się więcej
11 kwietnia 2017

Warszawa – przechowanie mebli na czas remontu

Przymierzasz się do remontu, ale nie chcesz, aby Twoje meble uległy zniszczeniu, uszkodzeniu lub zabrudzeniu? Skorzystaj z przechowalni mebli w Warszawie!

Podczas remontu przedmioty takie jak meble, sprzęty elektroniczne i inne elementy wyposażenia mieszkania mogą się trwale zabrudzić (np. farbą lub tynkiem) czy nawet w wyniku nieuwagi i remontowego zamieszkania ulec uszkodzeniu. Poza tym przeprowadzanie remontu, gdy mieszkanie jest w pełni zastawione sprzętami, nie należy do łatwych zadań. Trzeba je ciągle przestawiać, aby mieć dostęp do remontowanych przestrzeni. Przy okazji stale trzeba dbać o ich właściwe zabezpieczenie – szczelne owinięcie folią, ochronę krawędzi szaf i komód przed uderzeniami, przykrycie tapicerki i jej zabezpieczenie przed pyłem. Jest to niezwykle kłopotliwe.

Najlepszym rozwiązaniem jest pozbycie się mebli z domu na czas remontu. Tylko gdzie je ulokować? Garaże, piwnice czy strychy nie wydają się najlepszym wyjściem, ponieważ tam także meble mogą się zabrudzić. Magazynowanie mebli u znajomych lub rodziny też nie zawsze jest możliwe. Rozwiązaniem idealnym jest przechowalnia mebli – taka, jaką dysponujemy w Warszawie.

Przechowalnia mebli – Warszawa i okolice

Przechowalnia mebli i innych sprzętówJeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach i potrzebujesz wygodnego magazynu, w którym mógłbyś przez kilka miesięcy przechować swoje meble, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza przechowalnia to rozległa przestrzeń, którą wypełniamy wynajmowanymi przez klientów skrzyniami idealnie dostosowanymi do przetrzymywania rożnego rodzaju wyposażenia domów i mieszkań – mebli, akcesoriów dekoracyjnych, sprzętów elektronicznych itd.

Koszty magazynowania naliczane są miesięcznie, a Ty nie musisz z góry określać terminu odbioru sprzętów. Płacisz za wynajem skrzyni i za przechowanie jej zawartości w dogodnych, bezpiecznych warunkach. Jeśli jesteś zainteresowany taka opcją – zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy więcej informacji na temat oferowanych w Warszawie usług.