Przechowalnia rzeczy – dla Warszawy i okolic

Przechowanie mienia w Warszawie – dowiedz się więcej
11 kwietnia 2017
Warszawa – dlaczego warto skorzystać z przechowalni mebli?
18 kwietnia 2017

Przechowalnia rzeczy – dla Warszawy i okolic

Wyjazd za granicę a konieczność przechowania rzeczyTymczasowe wyjazdy zarobkowe za granicę stały się ciągu ostatnich kilkunastu lat wyjątkowo popularne. Osoby, które wiążą swoją przyszłość z Polską, a chcą na początku zaoszczędzić trochę pieniędzy, aby mieć szansę na lepszy start, decydują się na kilku- lub kilkunastotysięczny wyjazd za granicę do pracy.

Taki wyjazd wiąże się z koniecznością sprostania wielu kwestiom organizacyjnym. Poszukiwanie pracy i zakwaterowania w obcym kraju nie należy do łatwych zadań. Podobnie zresztą jak i uporządkowanie swoich spraw w Polsce. Bardzo często istnieje konieczność opuszczenia dotychczasowego mieszkania wraz ze wszystkimi swoimi rzeczami. Gdzie je wtedy magazynować? Odpowiadamy: w naszej przechowalni w Warszawie!

Warszawa – przechowanie rzeczy na czas wyjazdu za granicę

Nasza przechowalnia stworzona została właśnie do takich celów. Zawsze gdy pojawia się konieczność okresowego magazynowania rzeczy osobistych, możesz zgłosić się do nas. W naszych skrzyniach można przechowywać:

  • meble,

  • sprzęty elektroniczne, AGD, RTV,

  • ubrania, pościele, ręczniki i inne tekstylia (najlepiej umieszczone uprzednio w workach lub kartonach),

  • elementy wyposażenia mieszkania,

  • sprzęt sportowy, turystyczny itp.,

  • rzeczy osobiste.

Dostęp do wynajętej skrzyni będziesz miał tylko Ty – nikt z zewnątrz nie będzie miał wglądu do jej zawartości. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich powierzonych nam rzeczy oraz o właściwe warunki magazynowania, dzięki którym żaden z przedmiotów nie ulegnie uszkodzeniu lub naruszeniu.

Spośród dostępnych u nas skrzyń możesz wybrać różne rozmiary (pojemności). Naszym klientom udostępniamy też kartony, taśmy i inne materiały umożliwiające sprawne i wygodne pakowanie. Ofertę magazynowania rzeczy kierujemy głównie do mieszkańców Warszawy, jednak także i inne osoby mogą z niej bezproblemowo skorzystać. Oferujemy także pomoc w transporcie. Wszystkie usługi proponujemy w atrakcyjnych, konkurencyjnych na warszawskim rynku cenach. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej – serdecznie zapraszamy do współpracy!