Magazynowanie mebli Warszawa – dostępne opcje

Warszawa: umieść swoje rzeczy w naszej przechowalni!
25 kwietnia 2017
Przechowanie mienia Warszawa – możesz nam zaufać!
9 maja 2017

Magazynowanie mebli Warszawa – dostępne opcje

Jeśli w Warszawie interesuje Cię usługa magazynowania mebli, zgłoś się do nas. Poznaj naszą ofertę!

Zarówno osoby prywatne, jak i firmy spotykają się niekiedy z koniecznością magazynowania mebli. Przy wszelkiego rodzaju przeprowadzkach, remontach, restrukturyzacjach i innych zmianach na większą skalę, niejednokrotnie konieczne jest umieszczenie zawadzających, zbędnych lub zagrożonych uszkodzeniem mebli w bezpiecznym miejscu. Dla takich właśnie sytuacji powstała nasza przechowalnia mebli w Warszawie. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Przechowanie mebli w dobrych warunkach

Przechowanie mebli – sprawdź ofertę w Warszawie

W ramach naszych usług klientom oferujemy:

  1. Przechowanie mebli w bezpiecznych warunkach – czyli w magazynie przystosowanym do tego typu zadań, właściwie wentylowanym i o odpowiednich warunkach technicznych.

  2. Skrzynie do wynajęcia, w których można umieścić meble – powierzane nam sprzęty przetrzymywane są w specjalnych skrzyniach, które gwarantują najlepszą ochronę przez czynnikami zewnętrznymi i mechanicznymi uszkodzeniami.

  3. Materiały opakowaniowe – kartony i taśmy, które ułatwią pakowanie i pozwolą lepiej zabezpieczyć wszystkie sprzęty.

  4. Atrakcyjne ceny – w naszym cenniku znaleźć można zachęcające pod względem cenowym opcje. Opłaty naliczane są za każdy rozpoczęty miesiąc użytkowania. Sprawdź, za ile możesz już teraz wynająć skrzynię do magazynowania mebli!

Przechowalnia mebli na wyciągnięcie ręki – zapraszamy!

Jeśli Ty, ktoś z Twoich bliskich czy Twoja firma chce skorzystać z przechowalni – zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy wszystkie dostępne opcje, pomożemy dobrać rozmiar skrzyni do zapotrzebowania i ustalimy wszystkie dodatkowe warunki. Oferujemy także usługi transportowe, które mogą okazać się bardzo cenne podczas przewożenia mebli do magazynu. Nie musisz szukać dodatkowego transportu – zajmiemy się tym sami, umieścimy skrzynię w bezpiecznym miejscu i zajmiemy się powierzonymi nam rzeczami. Chcesz uzyskać więcej szczegółów? Czekamy na Twój telefon!