Przechowanie mienia – postaw na bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny!

Przeprowadzka łatwa i przyjemna dzięki przechowalni mebli
31 sierpnia 2017
Przechowalnia rzeczy dużych i małych
7 września 2017

Przechowanie mienia – postaw na bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny!

Szukasz w Warszawie przechowalni mienia, która nie tylko zapewni Twoim rzeczom pełne bezpieczeństwo, ale także nie zrujnuje Twojej kieszeni? Zapraszamy do nas! Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz skorzystać z naszych usług i dlaczego warto wybrać właśnie nasze magazyny.

Przechowalnia mienia – przestrzeń, której szukasz w Warszawie

Przechowalnie mienia przydają się w wielu życiowych sytuacjach, m.in.:

  • podczas przeprowadzek,

  • w czasie remontów lub budowy domu,

  • na czas wyjazdów zagranicznych,

  • w sytuacji gdy otrzymuje się dodatkowe sprzęty w spadku lub w darowiźnie,

  • podczas trwania wakacji (np. w przypadku studentów wynajmujących stancje),

  • przy zmianie wyposażenia mieszkania (miejsce potrzebne na ulokowanie starych mebli i sprzętów).

Bezpieczeństwo to podstawa! Magazynowanie w bezpiecznych warunkach

Jeśli dotyczy Cię którakolwiek z tych sytuacji, z pewnością chciałbyś umieścić swoje rzeczy w miejscu bezpiecznym i najlepiej niedrogim. Nasza przechowalnia mienia w Warszawie powinna zatem spełnić Twoje oczekiwania. Nasze usługi magazynowania:

Skrzynie drewniane - idealne do przechowania mienia

  • gwarantują pełne bezpieczeństwo mienia – nasze magazyny są doskonale zabezpieczone przed włamaniami i dostępem osób trzecich, a system oparty na drewnianych skrzyniach, w których umieszczane są rzeczy naszych klientów, pozwala dodatkowo zabezpieczać je przed uszkodzeniami mechanicznymi czy też wynikającymi z warunków klimatycznych (wilgoć, nasłonecznienie),

  • mają atrakcyjne ceny – dzięki temu, że przestrzeń magazynowa dzielona jest na wiele osób (klientów wynajmujących pojedyncze skrzynie), koszt usługi może być bardzo niski; wynajęcie skrzyni to koszt już od 50 zł netto za miesiąc – sprawdź szczegóły w cenniku;

  • są atrakcyjne ze względu na to, że nasza przechowalnia zlokalizowana jest w Warszawie. Mogą więc skorzystać z niej zarówno mieszkańcy stolicy, jak i okolicznych miejscowości.

Więcej szczegółów dotyczących warunków świadczenia usług oraz ich cen chętnie przedstawimy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu!