Przechowalnia rzeczy dużych i małych

Przechowanie mienia – postaw na bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny!
5 września 2017
4 życiowe sytuacje, w których może Ci się przydać przechowalnia mebli
14 września 2017

Przechowalnia rzeczy dużych i małych

Skrzynie drewniane - przechowalnia rzeczy w WarszawieNasza przechowalnia dostosowana jest do potrzeb wszystkich osób, które potencjalnie chciałyby z niej skorzystać. Do dyspozycji klientów oddajemy skrzynie drewniane w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu można w nich umieścić zarówno drobne przedmioty, jak i duże sprzęty lub meble. W przypadku przedmiotów ponadgabarytowych, które nie zmieszczą się w żadnej ze skrzyń, możemy zaproponować otwartą przestrzeń magazynową. Więcej szczegółów poniżej.

Skrzynie drewniane – wygodne i oszczędne magazynowanie

W naszej przechowalni rzeczy w Warszawie wykorzystujemy skrzynie drewniane. Nasi klienci mogą w nich umieścić dowolne przedmioty, wcześniej segregując je np. do kartonów czy worków. Zapełnione skrzynie trafiają następnie do magazynu, gdzie ustawiane są tak, by zajmować minimalną ilość przestrzeni. Dzięki temu możliwe jest wydajne zagospodarowanie pomieszczenia, a to w znacznym stopniu obniża koszty usługi.

Nasi klienci mogą wybrać skrzynię w jednym z trzech rozmiarów:

  • Skrzynia w rozmiarze L – pojemność 6,5 m3, wymiary podstawy 1,25 x 2,3 m, wysokość 2,25 m;

  • Skrzynia w rozmiarze M – pojemność 3,5 m3, wymiary podstawy 1,25 x 2,3 m, wysokość 1,2 m;

  • Skrzynia w rozmiarze S – pojemność 1,6 m3, wymiary podstawy 1,25 x 1,1 m, wysokość 1,2 m.

Koszt wynajęcia skrzyni za miesiąc zaczyna się już od 50 zł netto. To bardzo atrakcyjna cena, zwłaszcza biorąc pod uwagę usługi na rynku warszawskim. Dokładny cennik można znaleźć na naszej stronie.

Sprzęt o dużych gabarytach? Przechowaj go u nas!

Zachęcamy do kontaktu również wszystkich zainteresowanych możliwością przechowania u nas przedmiotów o większych gabarytach, np. dużych mebli, instrumentów muzycznych, sprzętów sportowych, których kształt lub rozmiar uniemożliwia umieszczenie ich w skrzyni. Po właściwym zabezpieczeniu z pewnością z najdzie się dla nich miejsce w naszym magazynie, a wszystkie szczegóły (ceny, transport itd.) zostaną ustalone indywidualnie.

Przechowalnia rzeczy w Warszawie zaprasza do współpracy!