Skrzynia ze skarbem – co możesz schować w naszej przechowalni?

Chaos pod kontrolą, czyli jak przechowywać, żeby nie zwariować
6 listopada 2017
Przechowalnia mebli – korzystaj, kiedy potrzebujesz
27 listopada 2017

Skrzynia ze skarbem – co możesz schować w naszej przechowalni?

Przechowalnia mienia przypomina trochę tajemniczą wyspę, na której zakopane są setki skarbów. Skarbów, do których dostęp mają wyłącznie ich właściciele, jedyne osoby posiadające klucz i prawo do zaglądania do wnętrza skrzyń.

Skrzynie pełne skarbów, czyli co można u nas przechowywać

Każdy, kto decyduje się na wynajęcie skrzyni w naszej przechowalni, może samodzielnie zdecydować o o tym, co w niej umieści. Co więcej, może też zdecydować o jej rozmiarze, jeśli „skarbów” do ukrycia ma bardzo wiele. Do dyspozycji są skrzynie w trzech rozmiarach: S (pojemność 1,6 m3), M (pojemność 3,5 m3) i L (pojemność 6,5 m3). Co zwykle umieszczane jest w naszych skrzyniach?

  • meble i elementy wyposażenia domu – niepotrzebne, stare lub oczekujące na swój czas (np. kupione jeszcze przed przeniesieniem się do nowego mieszkania i przechowywane do czasu przeprowadzki),

  • książki, dokumenty, zeszyty i inne papierowe skarby, na które zabrakło miejsca w domu czy na strychu,

  • sprzęty sportowe – zwłaszcza te, których używa się rzadko bądź sezonowo (np. deski surfingowe, snowboard, narty),

  • sprzęty elektroniczne, AGD i RTV (zepsute bądź działające i czekające na swoje „drugie życie”),

  • inne rzeczy, które aktualnie nie są potrzebne w domu, ale właściciele nie chcą się ich pozbywać (np. dywany, pościele, zasłony, ubrania, buty, zabawki, wyprawki dziecięce, instrumenty muzyczne, obrazy, narzędzia i wiele, wiele innych).

Skrzynia - przechowalnia mienia WarszawaOczywiście w przechowalni mienia można umieścić także inne, bardziej niestandardowe przedmioty. Powyższa lista to jedynie przykłady. Rzeczy, które mają wyjątkowo duże gabaryty i nie zmieszczą się w żadnej z naszych skrzyń, można umieścić w magazynie na indywidualnych warunkach.

Jako że wszystkie umieszczone u nas rzeczy traktujemy jak prawdziwy skarb, dbamy o maksymalne bezpieczeństwo naszych magazynów i ich zawartości. Dlatego jeśli masz coś cennego i chcesz znaleźć zaufane, bezpieczne miejsce, w którym możesz to przechować, skorzystaj z usług naszej przechowalni w Warszawie!

Zobacz także: Idealne miejsce do przechowania mienia firmowego