Przechowalnia mebli – najlepsze usługi przechowywania w Warszawie!

Zajrzyj do przechowalni przed świętami!
11 grudnia 2017
Przechowalnia rzeczy: przechowaj swój sprzęt sportowy
28 grudnia 2017

Przechowalnia mebli – najlepsze usługi przechowywania w Warszawie!

Jeśli brakuje Ci miejsca w domu, piwnicy lub garażu, możesz umieścić swoje rzeczy w wynajętej przestrzeni magazynowej. Usługa ta jest dostępna w Warszawie w bardzo przystępnych cenach. Poznaj szczegóły naszej oferty!

Przechowanie rzeczy – ile to kosztuje w Warszawie?

Skrzynie drewniane - do przechowania rzeczy

Wynajem drewnianych skrzyń do przechowywania rzeczy to rozwiązanie dla osób, które poszukują dodatkowej przestrzeni. W skrzyniach można umieścić właściwie wszystko, począwszy od nieużywanych mebli i sprzętów AGD, poprzez ubrania i buty sezonowe, aż po sprzęty sportowe czy turystyczne. Wszystko to, na co zabrakło miejsca w piwnicy czy garażu, może być w bezpiecznych warunkach przechowywane w naszym magazynie w Warszawie.

Ile kosztuje usługa? Cennik zawiera trzy propozycje – trzy rodzaje skrzyń. Opłata jest naliczana za każdy rozpoczęty miesiąc przechowywania.

  • Skrzynia w rozmiarze L – o pojemności 6,5 m3. Wymiary wewnętrzne skrzyni: podstawa 1,25 x 2,3 m, wysokość: 2,25 m. Cena: 160 zł netto za miesiąc.

  • Skrzynia w rozmiarze M – o pojemności 3,5 m3. Wymiary wewnętrzne skrzyni: podstawa 1,25 x 2,3 m, wysokość: 1,2 m. Cena: 90 zł netto za miesiąc.

  • Skrzynia w rozmiarze S – o pojemności 1,6 m3. Wymiary wewnętrzne skrzyni: podstawa 1,25 x 1,1 m, wysokość: 1,2 m. Cena: 50 zł netto za miesiąc.

Niskie ceny usługi to to pierwsza z szeregu zalet naszej przechowalni. Kolejną jest bez wątpienia wysoki poziom bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby do skrzyń mieli dostęp jedynie właściciele ich zawartości. Nasze magazyny chronione są przed włamaniem i wstępem osób trzecich. Warunki, które w nich panują, pozwalają na bezpieczne przechowywanie różnego rodzaju zawartości bez obaw o jej uszkodzenie czy niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych (temperatury, światła).

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszych usług magazynowania w Warszawie? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Zapraszamy!

Zobacz także: 4 życiowe sytuacje, w których może Ci się przydać przechowalnia mebli