Magazynowanie mienia – znajdź dobre miejsce w Warszawie

Przechowalnia mebli – znajdź komfortowe miejsce w Warszawie
28 marca 2017
Warszawa – przechowanie rzeczy w bezpiecznych warunkach
30 marca 2017

Magazynowanie mienia – znajdź dobre miejsce w Warszawie

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś przez pewien czas przechować osobiste sprzęty lub mienie firmowe? Znalezienie magazynu w Warszawie może być dość kłopotliwe, ponieważ zapotrzebowanie na takie miejsca wciąż wzrasta. My jednak mamy wciąż wolne miejsce magazynowe – zapoznaj się dokładniej z warunkami, jakie proponujemy i skorzystaj z naszej oferty.

Zasady magazynowania mienia w Warszawie

Jak wygląda przechowanie mienia w naszych magazynach? Nasz system zabezpieczania i przetrzymywania rzeczy opiera się na drewnianych skrzyniach, które wynajmujemy klientom. Dostępne są one w różnych objętościach i wymiarach:

  • Rozmiar L, czyli duża skrzynia o pojemności 6,5 m3. Jej wewnętrzne wymiary to: 1,25 x 2,3 m (podstawa) x 2,25 m (wysokość ściany).

  • Rozmiar M, czyli średnia skrzynia o pojemności 3,5 m3. Jej wewnętrzne wymiary to 1,25 x 2,3 m (podstawa) x 1,2 m (wysokość ściany).

  • Rozmiar S, czyli mała skrzynia o pojemności 1,6 m3. Jej wewnętrzne wymiary to: 1,25 x 1,1 m (podstawa) x 1,2 m (wysokość ściany).

Ceny wynajmu wahają się od 50 zł do 160 zł netto za miesiąc, w zależności od rozmiaru wybranej skrzyni. Opłaty naliczane są po rozpoczęciu każdego kolejnego miesiąca magazynowania. Nie trzeba zatem z góry deklarować, na jak długi czas mienie zostanie umieszczone w przechowalni. Oferujemy także kartony i taśmy, które pomogą w zapakowaniu i uporządkowaniu rzeczy, które następnie trafią do skrzyń.

Drewniana skrzynia do magazynowania mienia

Zalety drewnianych skrzyń do magazynowania

Dlaczego warto skorzystać z takiej formy przechowywania? Oto największe zalety naszych skrzyń:

  • Są bardzo pojemne, wiec można w nich umieścić różnorodne przedmioty, a nawet meble i sprzęty o dużych gabarytach.

  • Skutecznie chronią przed warunkami atmosferycznymi – wilgocią, nasłonecznieniem itd.

  • Zabezpieczają umieszczone w nich sprzęty przed uszkodzeniem mechanicznym.

Możesz powierzyć nam swoje mienie prywatne bądź firmowe, a my zajmiemy się jego przechowaniem przez dowolną ilość czasu. Zapraszamy do współpracy!