Warszawa: magazynowanie mebli na czas wyjazdu za granicę

Warszawa – przechowanie rzeczy w bezpiecznych warunkach
30 marca 2017
Przechowalnia mienia – zaufane miejsce w Warszawie
5 kwietnia 2017

Warszawa: magazynowanie mebli na czas wyjazdu za granicę

Wyprowadzasz się za granicę? Niech myśl o meblach i innych rzeczach osobistych, które musisz zostawić w Polsce, nie spędza Ci snu z powiek. Najważniejsze jest to, żebyś cieszył się przeprowadzką oraz wielką szansą, która się przed Tobą pojawia. Przechowanie mebli na czas wyjazdu możesz zostawić nam.

Przechowalnia mebli w Warszawie

Przechowanie mebli przed dłuższy czas – czy warto?

Oczywiście rozwiązaniem jest sprzedaż mebli i sprzętów, których nie możesz wziąć ze sobą do nowego miejsca zamieszkania. Możesz też rozdać je bliskim osobom (rodzinie, przyjaciołom) lub oddać osobom potrzebującym. Często jednak zdarza się tak, że wyjeżdżając za granicę nie wie się tak naprawdę, jak długo się tam zostanie. Gdyby jednak zdarzyło się tak, że wkrótce przeprowadzka będzie miała odwrotny kierunek, bo za rok lub dwa postanowisz wrócić do kraju, szkoda byłoby zaczynać wszystko od nowa i kupować całe wyposażenie mieszkania od początku. Dlatego dopóki nie masz pewności, gdzie powiodą Twoje drogi, nie podejmuj żadnych ostatecznych decyzji. Oddaj meble na przechowanie – my chętnie się tym dla Ciebie zajmiemy!

Warszawa – zaufana przechowalnia mebli

W naszej przechowalni w Warszawie możesz umieścić dowolne przedmioty: meble, sprzęty elektroniczne, AGD, ubrania, rzeczy osobiste. Nie musisz martwić się o to, że cokolwiek im się stanie. Zadbaliśmy o zabezpieczenie naszego magazynu przed włamaniami i dostępem osób trzecich. Rzeczy przeznaczone do przechowania umieszczane są natomiast w specjalnych drewnianych skrzyniach, które chronią przed uszkodzeniem oraz wilgocią czy dostępem światła słonecznego.

Czy ta usługa magazynowania jest droga? Cena wynajęcia jednej skrzyni to nawet 50 zł netto za miesiąc. W przypadku większych skrzyń cena oczywiście wzrasta, jednak wciąż jest to bardzo przystępna kwota, biorąc pod uwagę doskonałe warunki, w których przetrzymywane są rzeczy. Opłaty naliczane są za każdy rozpoczęty miesiąc. Nie musisz z góry deklarować, na jak długo umieszczasz swoje rzeczy w naszym magazynie. Zapoznaj się ze szczegółami oferty – zapraszamy!