Warszawa – dlaczego warto skorzystać z przechowalni mebli?

Przechowalnia rzeczy – dla Warszawy i okolic
13 kwietnia 2017
Magazynowanie mienia – profesjonalne usługi w Warszawie
20 kwietnia 2017

Warszawa – dlaczego warto skorzystać z przechowalni mebli?

Przechowanie mebli w dobrych warunkachUsługi magazynowania przydają się zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Tym pierwszym znacznie częściej, jako że firmy produkcyjne i handlowe muszą mieć przestrzeń, w której mogą przetrzymywać surowce, materiały, nadwyżkę produktów itd. Osoby prywatne natomiast z tej opcji korzystają znacznie rzadziej, dlatego też oferta skierowana właśnie do nich jest zwykle węższa. Nie oznacza to jednak, że w Warszawie ciężko jest znaleźć przechowalnię, która spełni ich potrzeby. Wręcz przeciwnie! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przechowanie mebli w Warszawie – oferta dla osób prywatnych i przedsiębiorców

Meble to przedmioty o dużych gabarytach, dla których ciężko jest znaleźć miejsce poza mieszkaniem. Niekiedy jednak są sytuacje – remont, wyjazd, przeprowadzka – które wymuszają znalezienie dodatkowej przestrzeni na tymczasowe przechowanie mebli. Warto wtedy skorzystać z przechowalni. Dlaczego?

  1. Meble są zupełnie bezpieczne – umieszczone są w wytrzymałych drewnianych skrzyniach, do których nic nie ma dostępu i w których wnętrzu nie grozi im uszkodzenie.

  2. Meble mogą być przechowywane przez dowolną ilość czasu – opłaty naliczane są po każdym rozpoczętym miesiącu użytkowania skrzyni, nie trzeba jednak z góry deklarować, ile czasu będzie to trwało.

  3. Koszt przechowywania jest niewysoki. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług magazynowania!

  4. Można skorzystać z dodatkowej pomocy – np. przy pakowaniu czy transporcie mebli do i z przechowalni.

Z tej opcji mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Przecież także i w przypadku przedsiębiorstw zdarzają się sytuacje, gdy potrzeba jest dodatkowa przestrzeń magazynowa. Zmiana siedziby firmy, remont, zakup nowych mebli i sprzętów, restrukturyzacja i inne zmiany należą do porządku dziennego. Usługi przechowalni mebli mają za zadanie maksymalnie je ułatwić i umożliwić firmie sprawne, bezproblemowe funkcjonowanie pomimo wprowadzanych zmian.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!