Przechowalnia rzeczy – pomoc w dotrzymaniu noworocznych postanowień

Przechowalnia rzeczy: przechowaj swój sprzęt sportowy
28 grudnia 2017
Po feriach skorzystaj z usług przechowalni
15 stycznia 2018

Przechowalnia rzeczy – pomoc w dotrzymaniu noworocznych postanowień

Początek stycznia to dla wielu osób czas robienia noworocznych postanowień. Te najczęstsze dotyczą zwykle diet, ćwiczeń fizycznych oraz… utrzymania porządku w domu. Jeśli wśród Twoich postanowień można znaleźć wzmianki o tym ostatnim, to nasza przechowalnia rzeczy w Warszawie może być dla Ciebie bardzo duża pomocą w 2018 roku. Sprawdź, w jaki sposób może Ci się przydać!

Bałagan - uporządkuj go dzięki przechowalni zreczy

Uporządkuj swoje rzeczy – skorzystaj z przechowalni

Czy któreś z poniższych zdań znalazło się na Twojej liście postanowień na 2018 rok?

  1. Będę trzymać porządek w domu.

  2. Posprzątam w piwnicy/garażu/na strychu.

  3. Pozbędę się starych rzeczy zalegających w…

  4. Przestanę „chomikować”.

  5. Wymienię umeblowanie/dywany/akcesoria łazienkowe lub kuchenne itp.

Jeśli tak, to bardzo możliwe, że nasza przechowalnia rzeczy znacznie ułatwi Ci zadanie. W jaki sposób? Możesz wynająć skrzynię, w której umieścisz wszystkie niepotrzebne lub zalegające w garażu czy piwnicy przedmioty. W skrzyni możesz też schować rzeczy, z których nie korzystasz na co dzień, a które zajmują cenne miejsce w mieszkaniu, np. sprzęt sportowy, letnie ubrania, walizki, ozdoby choinkowe. W naszej przechowalni możesz także wynająć miejsce magazynowe na stare meble lub inne sprzęty, które chcesz w mieszkaniu wymienić na nowe. Dopóki nie zdecydujesz, co stanie się z nimi dalej (sprzedać? oddać? wyrzucić?), możesz trzymać je tam, gdzie w żaden sposób nie będą Ci zawadzały, a gdzie możesz mieć do nich dostęp, kiedy tylko potrzebujesz.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wynajem skrzyni to koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Dzięki miejscu magazynowemu możesz lepiej uporządkować swoje życie bez konieczności pozbywania się rzeczy, których możesz jeszcze potrzebować w przyszłości.

Zobacz nasz cennik i zapoznaj się z pełną ofertą. Jeśli masz pytania – dzwoń. Zapraszamy i życzymy wytrwałości w noworocznych postanowieniach!