Po feriach skorzystaj z usług przechowalni

Przechowalnia rzeczy – pomoc w dotrzymaniu noworocznych postanowień
8 stycznia 2018
Przechowalnia mebli dla firm i osób prywatnych
22 stycznia 2018

Po feriach skorzystaj z usług przechowalni

Narty, sprzęd sportowy - przechowywalnia rzeczy WarszawaFerie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Cztery województwa (zachodniopomorskie, mazowieckie, dolnośląskie i opolskie) zaczęły je już dzisiaj, a kolejne dwa (warmińsko-mazurskie i podlaskie) dołączą za tydzień. Oznacza to, że wiele osób zdecyduje się na zimowe wyjazdy sportowe, rekreacyjne czy wypoczynkowe.

Przechowalnia rzeczy Warszawa – idealne miejsce do magazynowania

Zima może być doskonałym czasem do aktywnego spędzania czasu, np. podczas jazdy na nartach, łyżwach, snowboardzie czy nawet zwykłych spacerów i pieszych wycieczek. Po powrocie z takiego wyjazdu zawsze jednak pojawia się ten sam problem: gdzie do następnego sezonu przechowywać sprzęt sportowy oraz zimowe ubrania? Wiele osób decyduje się na chowanie takich przedmiotów do piwnicy lub garażu. Prawda jest jednak taka, że przez zdecydowaną większość roku będą one tam jedynie zawadzać.

Istnieje rozwiązanie, które doskonale rozwiązuje ten problem: przechowalnia rzeczy. Nasz magazyn w Warszawie to doskonałe miejsce dla osób z województwa mazowieckiego, zwłaszcza z Warszawy i okolic. Sprzęty sportowe i rekreacyjne takie jak np.

  • narty,

  • łyżwy,

  • snowboard,

  • sanki,

a także ubrania zimowe, kombinezony, kurtki – wszystko to można po feriach umieścić w jednej z dostępnych u nas skrzyń.

Wynajmij skrzynię w przechowalni rzeczy

My dbamy o to, aby powierzonym nam rzeczom nic nie groziło: chronimy magazyn przed włamaniami, a skrzynie i ich zawartość przed uszkodzeniami czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Ty sprawiasz, że w Twojej piwnicy czy garażu jest więcej miejsca, łatwiej Ci zadbać o porządek, a do swoich sprzętów masz dostęp w dowolnym czasie (choć prawdopodobnie będziesz ich potrzebował dopiero w przyszłym sezonie).

Wynajem skrzyni w naszej przechowalni to niewysokie koszty – najmniejsze kosztują już kilkadziesiąt złotych za miesiąc. Szczegóły dostępne są oczywiście w naszym cenniku. Zachęcamy do kontaktu z nami po powrocie z zimowego wyjazdu, a póki co życzymy udanych i pełnych wrażeń ferii!