Przechowalnia mebli dla firm i osób prywatnych

Po feriach skorzystaj z usług przechowalni
15 stycznia 2018
Przeprowadzasz się? Skorzystaj z przechowalni mebli!
5 lutego 2018

Przechowalnia mebli dla firm i osób prywatnych

Nasza przechowalnia mebli w Warszawie doskonale spełni potrzeby zarówno firm, jak i osób prywatnych. Uniwersalny charakter naszych magazynów sprawia, że każdy, kto potrzebuje dodatkowej przestrzeni do przechowywania mebli i innych sprzętów, może z powodzeniem skorzystać z naszych usług. Zapraszamy!

Przechowalnia mebli dla firm – Warszawa

Skrzynie drewniane - przechowalnia rzeczy w Warszawie

Prowadzisz firmę w Warszawie? Jeśli tak, to bardzo możliwe, że spotkałeś się już z sytuacją, gdy zabrakło w niej miejsca na przechowywanie mebli, sprzętów czy nawet dokumentacji. Problem z przestrzenią może pojawić się także przy okazji przeprowadzki firmy do nowej siedziby lub remontu. Aby zabezpieczyć meble i inne mienie firmowe, warto jest w takich sytuacjach skorzystać z bezpiecznych magazynów zlokalizowanych nieopodal. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej przechowalni – nasze usługi mogą się okazać bardzo pomocne w wielu sytuacjach. Ich atrakcyjne ceny to dodatkowy atut. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Przechowalnia mebli dla osób prywatnych – Warszawa

Nasze usługi kierujemy również do osób prywatnych. Remont, przeprowadzka, wyjazd zagraniczny czy nawet zwykłe porządki w garażu czy piwnicy mogą być podstawą do tego, aby poszukać przestrzeni magazynowej. W naszej przechowalni w Warszawie można wynająć drewniane skrzynie, w których umieszcza się dowolne akcesoria na dowolny okres czasu. Skrzynie mają różne rozmiary, aby lepiej trafiać w potrzeby klientów. Dodatkowo udostępniamy materiały opakowaniowe i oferujemy pomoc w pakowaniu rzeczy przed umieszczeniem ich w magazynie. Więcej szczegółów można uzyskać, zaglądając do cennika (są tam opisane poszczególne rodzaje skrzyń oraz podane są ceny usługi) bądź skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Świadczymy także usługi transportowe przy przeprowadzkach. Mamy w tej kwestii wieloletnie doświadczenie. Jeśli interesuje Cię ta dziedzina naszej działalności również zapraszamy do kontaktu!