Przeprowadzasz się? Skorzystaj z przechowalni mebli!

Przechowalnia mebli dla firm i osób prywatnych
22 stycznia 2018
3 rodzaje skrzyń w przechowalni rzeczy w Warszawie
12 lutego 2018

Przeprowadzasz się? Skorzystaj z przechowalni mebli!

Szykujesz się do przeprowadzki? Z pewnością chcesz jak najlepiej zorganizować to przedsięwzięcie, aby przebiegło jak najszybciej i bez żadnych komplikacji. W takiej sytuacji mogą Ci się przydać usługi przechowalni mebli i bezpieczna przestrzeń magazynowa dostępna w okolicy. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Tymczasowe przechowywanie mebli w Warszawie

Przeprowadzka - usługi przechowlani mebliPodczas przeprowadzek bardzo często problemem jest brak możliwości wstawienia wszystkich mebli i akcesoriów do nowego mieszkania. Niekiedy wynika to z faktu, że jest ono jeszcze remontowane, innym razem uniemożliwia to jego układ, a w jeszcze innych przypadkach jest to po prostu niewykonalne, dopóki nie rozpakuje się przynajmniej części kartonów i walizek, które zajmują dużą ilość przestrzeni.

Co wtedy zrobić z meblami, które trzeba już usunąć z dotychczasowego miejsca zamieszkania? Doskonałym rozwiązaniem jest umieszczenie ich na kilka dni lub tygodni w przechowalni mebli. W naszym magazynie istnieje możliwość wynajęcia skrzyń drewnianych w trzech różnych rozmiarach. W skrzyniach tych można przechowywać meble, wyposażenie mieszkania, ubrania i inne rzeczy, których chwilowo nie można zabrać ze sobą do nowego miejsca. W naszej przechowalni będą one w stu procentach bezpieczne do chwili, gdy właściciel postanowi je odebrać.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług osoby z Warszawy i okolic. Oferta oraz cennik dostępne są na naszej stronie. Zapraszamy także do osobistego kontaktu z nami – chętnie udzielimy szczegółowych informacji o usługach. Naszym klientom możemy dostarczyć materiały opakowaniowe, a także zająć się transportem ich sprzętów do i z przechowalni. Co więcej, nasza firma zajmuje się także pomocą przy przeprowadzkach – pakujemy i przewozimy meble i sprzęty zarówno na terenie Warszawy, jak i poza jej granice. Zachęcamy do skorzystania również z tej kategorii naszych usług. Czekamy na kontakt!

Zobacz także: Przechowalnia mebli – najlepsze usługi przechowywania w Warszawie!