3 rodzaje skrzyń w przechowalni rzeczy w Warszawie

Przeprowadzasz się? Skorzystaj z przechowalni mebli!
5 lutego 2018
Przechowalnia mebli – przygotowania do wielkiej podróży
19 lutego 2018

3 rodzaje skrzyń w przechowalni rzeczy w Warszawie

Skrzynie do przechowywania rzeczyJeśli szukasz w swojej okolicy bezpiecznej przechowalni rzeczy, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Udostępniamy przestrzeń magazynową klientom z Warszawy i okolic. W naszym magazynie możesz umieścić zarówno meble i inne duże akcesoria, jak i niewielkie przedmioty, ubrania, dokumenty czy rzeczy osobiste. Poznaj dokładniej naszą ofertę!

Przechowalnia Warszawa – wynajmij skrzynię na swoje rzeczy

W naszej przechowalni klienci mogą wynajmować pojedyncze drewniane skrzynie i umieszczać w nich swoje rzeczy. Dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na taki sposób przechowywania? Najważniejsze powody to:

  • Obniżenie kosztów – skrzynie mogą być w magazynie ustawione w taki sposób, aby przestrzeń była zagospodarowana jak najwydajniej. Dzięki temu koszty wynajmu pomieszczenia rozkładają się na więcej osób, a ceny usług mogą być naprawdę atrakcyjne.

  • Bezpieczeństwo – rzeczy zamknięte w skrzyni są zabezpieczone zarówno przed dostępem osób z zewnątrz, jak i przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi – ściany skrzyni stanowią solidną osłonę.

  • Wygoda klientów i nasza – naszym klientom rozwiązanie to umożliwia lepsze kontrolowanie zawartości skrzyni, nam natomiast – sprawne zarządzanie wszystkimi powierzonymi nam rzeczami.

Oferujemy trzy rodzaje skrzyń do przechowywania. Różnią się one kształtem oraz wymiarami:

  • Skrzynia duża (L) – o pojemności 6,5 m3. Podstawa 1,25 x 2,3 m, wysokość: 2,25 m. Doskonale nada się do przechowywania mebli i sprzętów o dużych gabarytach.

  • Skrzynia średnia (M) – o pojemności 3,5 m3. Podstawa 1,25 x 2,3 m, wysokość: 1,2 m. Można w niej umieścić np. sprzęty sportowe, instrumenty muzyczne, kartony z dowolną zawartością.

  • Skrzynia mała (S) – o pojemności 1,6 m3. Podstawa 1,25 x 1,1 m, wysokość: 1,2 m. Do przechowywania drobniejszych przedmiotów, dokumentów, książek, ubrań, rzeczy osobistych itp.

Zainteresowanych naszymi usługami serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zobacz też: Przechowalnia mebli – najlepsze usługi przechowywania w Warszawie!