Przechowalnia mebli – przygotowania do wielkiej podróży

3 rodzaje skrzyń w przechowalni rzeczy w Warszawie
12 lutego 2018
Przechowalnia mienia – cenna pomoc w wiosennych porządkach
21 marca 2018

Przechowalnia mebli – przygotowania do wielkiej podróży

Osoby, które wybierają się w długą podróż, bardzo często obawiają się o swoje rzeczy. Nie chcą przetrzymywać ich w mieszkaniu, które pozostawione będzie bez opieki. Nie chcą też pozbywać się ich, bo kiedy wrócą do domu – za kilka czy kilkanaście miesięcy – wciąż będą chciały z nich korzystać. Z tej sytuacji wyjście jest tylko jedno – przechowalnia mebli!

Przechowaj swoje rzeczy w magazynie w Warszawie

Wszystkie cenne rzeczy, a także meble czy dokumenty, możesz zapakować, zabezpieczyć i dostarczyć do naszej przechowalni w Warszawie. Możesz też skorzystać w tym zakresie z naszej pomocy. Dowieziemy kartony i inne materiały opakowaniowe do Twojego domu, pomożemy w porządkowaniu i pakowaniu rzeczy, a następnie sami przetransportujemy je do naszego magazynu.

Przechowanie rzeczy w skrzyniach Warszawa

Przechowywanie rzeczy w Warszawie

W jaki sposób będą przechowywane Twoje rzeczy?

Zostaną umieszczone w jednej z drewnianych skrzyń – jej rozmiar wybierzesz samodzielnie, biorąc pod uwagę ilość i wielkość przedmiotów, które oddasz nam pod opiekę (Czytaj więcej: 3 rodzaje skrzyń w przechowalni rzeczy w Warszawie). Skrzynia – lub kilka, jeśli zdecydujesz się na wynajęcie większej ilości – zostanie zamknięta i umieszczona w magazynie. Ty natomiast będziesz miał do niej dostęp w dowolnej chwili, aby skontrolować lub zmienić jej zawartość. Po zakończeniu korzystania z usługi możesz ponownie skorzystać z naszego transportu – na Twoją prośbę przewieziemy Twoje rzeczy pod wskazany adres.

Skorzystanie z usług naszej przechowalni to gwarancja:

  • bezpieczeństwa,

  • fachowej obsługi,

  • dobrych warunków,

  • atrakcyjnych cen,

  • elastyczności.

Opłaty za wynajem skrzyni naliczane są po rozpoczęciu każdego kolejnego miesiąca przechowywania. Cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej, a o szczegóły możesz zapytać telefonicznie lub mailowo. Wyjedź w podróż życia i nie martw się o tym, co zostawiasz za sobą – wszystkie Twoje rzeczy będą na Ciebie czekały w bezpiecznych warunkach. Zapraszamy do kontaktu!