Przechowalnia mienia – niezastąpione usługi dla firm

Warszawa: atrakcyjne ceny w przechowalni rzeczy
3 kwietnia 2018
Przechowywanie rzeczy – polecane miejsca w Warszawie
8 maja 2018

Przechowalnia mienia – niezastąpione usługi dla firm

Przechowalnia mienia firmowego WarszawaFirmy i instytucje publiczne niekiedy znajdują się w sytuacji, w której przechowalnia mienia może się okazać bardzo cenną pomocą. Zaufane miejsce, w którym można przez pewien czas przechować rzeczy, pozwoli na uporządkowanie spraw wewnętrznych w firmie. Usługi przechowalni mogą przydać się np.

  • podczas przeprowadzki firmowej – zmiany siedziby firmy lub otwierania nowej filii,

  • podczas inwentaryzacji, sprawdzania stanu mienia firmowego i innych prac o charakterze kontrolnym,

  • w czasie remontu siedziby firmy, kiedy trzeba tymczasowo opróżnić pomieszczenia,

  • przy okazji wymiany sprzętów firmowych, mebli, urządzeń biurowych itd.

Firmy i instytucje mogą skorzystać zarówno z krótkoterminowego wynajmu przestrzeni magazynowej w naszej przechowalni, jak i z opcji wynajmu długoterminowego, kiedy to opłaty naliczane są za każdy rozpoczęty miesiąc świadczenia usługi.

Ile przestrzeni można u nas wynająć? To zależy tylko i wyłącznie od potrzeb klienta. Udostępniamy skrzynie w trzech rozmiarach – największa z nich bez problemu pomieści meble, większe sprzęty biurowe czy pudła z dokumentacją. Można jednak wynająć więcej niż jedną skrzynię lub zapytać o możliwość przechowania sprzętów ponadgabarytowych – taką opcję także udostępniamy naszym klientom, a wyceny usługi dokonujemy wtedy indywidualnie

Bezpieczna przechowania mienia – usługi dla firm z Warszawy i okolic

Nasza przechowalnia zlokalizowana jest w Warszawie, dlatego zachęcamy do współpracy okoliczne firmy, przedsiębiorstwa i instytucje. Oferujemy pomoc w pakowaniu oraz transporcie pakunków do i z przechowalni. Wszystkie szczegóły (cennik, wielkość i pojemność skrzyń, lokalizacja magazynu, oferta usług transportowych) dostępne są na naszej stronie, a na dodatkowe pytania chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz również: 3 rodzaje skrzyń w przechowalni rzeczy w Warszawie