Wyjeżdżasz na wakacje? Skorzystaj z naszej przechowalni rzeczy!

5 powodów, dla których warto skorzystać z naszej przechowalni mienia
22 maja 2018
Przechowalnia rzeczy – praktyczne rozwiązanie dla studentów
21 czerwca 2018

Wyjeżdżasz na wakacje? Skorzystaj z naszej przechowalni rzeczy!

Jeśli wybierasz się na dłuższy wyjazd wakacyjny, zaufana przechowalnia rzeczy może Ci się bardzo przydać. Dla bezpieczeństwa i wygody.

Przechowalnia rzeczy – jak może przydać się w wakacje?

Wyjazd na wakacje to jeszcze nie przeprowadzka, a mimo to usługi przechowalni rzeczy mogą się okazać w takiej sytuacji bardzo przydatne. Dlaczego? Wakacyjne wyjazdy to gratka dla złodziei. Niektórzy włamywacze obserwują domy i mieszkania, aby dowiedzieć się, kiedy ich właściciele wybierają się w dłuższą podróż. Wykorzystują ich nieobecność, aby zrabować cenne rzeczy – sprzęty elektroniczne, biżuterię, meble, sprzęty sportowe.

Większość osób nie jest w stanie zapewnić domowi pełnej opieki podczas wakacyjnego wyjazdu. Ktoś musiałby przebywać w nim cały czas, aby skutecznie go pilnować. Można zainwestować w monitoring posesji oraz alarm przeciwwłamaniowy, jednak wielu złodziei potrafi obejść te zabezpieczenia. Poza tym jest to rozwiązanie dość drogie.

Sposobem na zabezpieczenie cennych przedmiotów na czas wyjazdu może być umieszczenie ich w bezpiecznym miejscu, gdzie będą przez cały czas chronione. Miejscem takim jest nasza przechowalnia rzeczy w Warszawie.

Przechowalnia rzeczy warszawa

Do dyspozycji klientów oddajemy drewniane skrzynie, w których można umieścić dowolne przedmioty. Skrzynie dostępne są w trzech rozmiarach, więc można je bez problemu dobrać do własnych potrzeb. Magazyn, w którym są przetrzymywane, jest dobrze zabezpieczony, dlatego umieszczonym tam rzeczom nic nie grozi. Usługa jest niedroga i w wielu przypadkach staje się bardzo dużym udogodnieniem – nie tylko podczas wyjazdów, ale także przeprowadzek, remontów czy porządków w domu czy garażu.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami już teraz! Szczegóły są dostępne na naszej stronie internetowej, a na pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Czytaj również: 5 powodów, dla których warto skorzystać z naszej przechowalni mienia