Przechowalnia rzeczy – praktyczne rozwiązanie dla studentów

Wyjeżdżasz na wakacje? Skorzystaj z naszej przechowalni rzeczy!
5 czerwca 2018
Przechowalnia mebli – przydatna podczas urlopowych remontów
11 lipca 2018

Przechowalnia rzeczy – praktyczne rozwiązanie dla studentów

Przechowalnia rzeczy dla studentówPrzechowalnia rzeczy może przydać się zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Grupą, która może skorzystać z tej formy usług podczas wakacji, są między innymi studenci, którzy po zakończeniu roku akademickiego wracają do rodzinnych domów i szukają miejsca, w którym mogliby przechować swoje rzeczy do października.

Wynajem stancji bardzo często kończy się wraz z końcem czerwca. Potem studenci rozjeżdżają się do domów, aby we wrześniu i październiku poszukać dla siebie nowego lokum. Nie ma jednak sensu wywozić ze sobą wszystkich rzeczy, które gromadziło się przez cały rok akademicki. Zwłaszcza jeśli wśród nich są meble i inne akcesoria o dużych gabarytach. Gdzie zatem przechować te rzeczy w czasie wakacji? Najlepiej w przechowalni mienia.

Przechowalnia w Warszawie – sprawdź naszą ofertę

Oferta naszej przechowalni z pewnością będzie bardzo atrakcyjna nawet dla studenckiej kieszeni. Koszty wynajęcia skrzyni są bardzo niskie – miesięcznie już od 50 zł netto (większe skrzynie kosztują 90 i 160 zł netto – rozmiar dobierany jest indywidualnie do potrzeb klienta). W skrzyni można umieścić właściwie wszystko – od mebli i elementów wyposażenia mieszkania, poprzez ubrania, aż po książki, notatki, dokumenty. Wszystko to, co przyda się po wakacjach, może spokojnie przeleżeć kilka miesięcy w magazynie, w którym panują doskonałe warunki i który chroniony jest przed dostępem osób z zewnątrz.

Jeśli chcesz skorzystać z usług przechowywania w Warszawie, zapoznaj się z naszą ofertą (sprawdź cennik i zobacz, jakie dodatkowe usługi oferujemy), a następnie skontaktuj się z nami. W razie potrzeby pomożemy Ci w pakowaniu oraz w transporcie rzeczy do naszego magazynu. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno studentów, jak i inne osoby poszukujące podobnych usług w okolicy.

Zobacz także: 5 powodów, dla których warto skorzystać z naszej przechowalni mienia