3 powody, dla których warto skorzystać z naszej przechowalni mienia

Bezpieczne miejsce na przechowanie mebli – sprawdź ofertę w Warszawie
22 sierpnia 2017
Przechowanie rzeczy o każdej porze roku
29 sierpnia 2017

3 powody, dla których warto skorzystać z naszej przechowalni mienia

Potrzebujesz przestrzeni magazynowej, w której mógłbyś przechować tymczasowo swoje rzeczy? Nasza przechowalnia mienia w Warszawie może idealnie spełnić Twoje potrzeby. Oto trzy powody, dla których warto skorzystać z naszych usług.

  1. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo powierzonych nam rzeczy. Chronione są zarówno przed dostępem osób trzecich (magazyny są zabezpieczone przed włamaniami i chronione 24 godziny na dobę), jak i przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Skrzynie drewniane, w których umieszczane są rzeczy, są doskonałą ochroną przed warunkami klimatycznymi, światłem czy wilgocią. Dzięki nim można też uniknąć wszelkich uszkodzeń mechanicznych.

  2. Ceny usług są bardzo atrakcyjne. System oparty na skrzyniach pozwala podzielić przestrzeń magazynową na wielu użytkowników, dzięki czemu przechowywanie jest o wiele tańsze. Jest to opcja idealna dla osób oszczędnych lub dla tych, które mają do przechowania bardzo dużo przedmiotów i w innej sytuacji musiałyby ponosić koszty wynajmu całych pomieszczeń. Ceny wynajmu skrzyń są oczywiście zależne od ich pojemności – zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

  3. Pomagamy w transporcie mienia oraz w przygotowaniu rzeczy do przechowywania. Możemy przewieźć powierzone nam mienie do naszego magazynu, jeśli tylko klient wyrazi takie życzenie. Dostarczamy też kartony, folie i inne materiały opakowaniowe, dzięki którym można dodatkowo zabezpieczyć sprzęty przed umieszczeniem ich w skrzyniach.

Warszawa – skorzystaj z przechowalni mienia w Twojej okolicy

Magazyny w Warszawie - przechowanie mieniaNasza przechowalnia zlokalizowana jest w Warszawie, zatem z naszych usług mogą skorzystać zarówno mieszkańcy samej stolicy, jak i miast z nią sąsiadujących i okolic. Jako że oferujemy też usługę transportową, przewiezienie rzeczy do magazynu nie będzie dla naszych klientów żadnym problemem. Bezpieczeństwo, wysoka jakość usług, niskie ceny i dostęp do skrzyń w dogodnym dla klienta czasie – liczymy na to, że te argumenty przekonają Cię do podjęcia z nami współpracy. Zapraszamy!