5 powodów, dla których warto skorzystać z przechowalni rzeczy podczas przeprowadzki

Zimowe ubrania i akcesoria – znajdź dla nich miejsce w przechowalni
5 lutego 2019
Przechowalnia rzeczy a wiosenne porządki w mieszkaniu
2 kwietnia 2019

5 powodów, dla których warto skorzystać z przechowalni rzeczy podczas przeprowadzki

Przeprowadzka - przechowywanie rzeczyPrzeprowadzki, nawet na nieduże odległości, zawsze są źródłem pewnych komplikacji i wymagają organizacji, aby wszystko mogło pójść gładko. Odbiór mieszkania, pakowanie, przewóz mebli i rzeczy osobistych, rozpakowywanie i urządzanie nowego lokum – to tylko niektóre z czynności, które należy wykonać. Nie jest łatwo zgrać wszystko w czasie, jednak z pewnością przydatne mogą się tu okazać usługi przechowalni rzeczy.

Przechowalnia rzeczy podczas przeprowadzki – dlaczego warto z niej skorzystać?

Oto najważniejsze powody, dla których warto skorzystać z usług przechowywania podczas przeprowadzki do nowego miejsca.

  1. Łatwiejsza organizacja przewozu – nie musisz spieszyć się z pakowaniem, nie gonią Cię terminy i nie musisz na siłę „upychać” mebli i kartonów do samochodu. Część ze swoich rzeczy zostawiasz po prostu w przechowalni i odbierasz je w dogodnym dla siebie terminie.

  2. Wygodniejsze urządzanie się w nowym miejscu – przeprowadzkowy bałagan utrudnia urządzanie się w nowym miejscu. Wszędzie stoją meble, sprzęty, nierozpakowane kartony. Brakuje miejsca i swobody. Dlatego warto na początek do mieszkania przewieźć tylko te największe przedmioty i dopiero po ich ustawieniu w docelowych miejscach, przetransportować z przechowalniani kolejną „dawkę” rzeczy. W ten sposób unikniesz chaosu i urządzisz się bez pośpiechu i stresu.

  3. Bezpieczne przechowywanie – rzeczy powierzone przechowalni są zabezpieczone zarówno przed kradzieżą, jak i przed zniszczeniem czy uszkodzeniem. Nie musisz więc martwić się o nie i możesz w stu procentach skupić się na przeprowadzce.

  4. Dodatkowe usługi transportowe – usługi transportowe bardzo często połączone są z magazynowymi. Tak jest również w przypadku naszej przechowalni. Oferujemy nie tylko przetrzymywanie rzeczy, ale także ich przewóz – skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. To może być ogromne ułatwienie dla Ciebie i Twoich bliskich.

  5. Możliwość przechowywania przez dłuższy czas – jeśli na jakieś rzeczy brakuje miejsca w nowym mieszkaniu, nie ma problemu, aby umieścić je w przechowani na dłuższy okres i wrócić po nie, gdy będziesz miał taką możliwość. (Czytaj więcej: Bezpieczne przechowywanie długoterminowe)

Czy powyższe argumenty Cię przekonały? Mamy nadzieję, że tak. Jeśli planujesz w najbliższym czasie przeprowadzkę do nowego mieszkania lub przeniesienie biura czy siedziby firmy, skorzystaj z naszych usług przechowywania i przewozu – zapraszamy!