Co zrobić ze starymi meblami? Skorzystaj z przechowalni!

Przeprowadzka? Remont? Wyjazd? Przechowaj meble w bezpiecznym miejscu
24 sierpnia 2018
Jesienne porządki – przechowalnia rzeczy pomoże Ci w tym wyzwaniu
17 września 2018

Co zrobić ze starymi meblami? Skorzystaj z przechowalni!

Wymiana mebli w mieszkaniu pozwala odświeżyć jego wnętrze, nadać mu nowy charakter i poczuć się w nim jak w zupełnie nowym miejscu. Zawsze jednak pozostaje problem – co zrobić ze starymi meblami? Zwłaszcza jeśli nie są jeszcze mocno zniszczone, a z domu pozbywamy się ich bardziej z estetycznych niż praktycznych względów.

Możliwości postępowania ze starymi meblami jest kilka. Można je komuś oddać, można je sprzedać, a jeśli są bardzo zniszczone, można je też po prostu wyrzucić. Jest jednak jeszcze inna opcja, którą warto rozważyć: przechowalnia mebli. Umieszczenie ich w magazynie na dłuższy czas pozwoli przede wszystkim zastanowić się nad tym, co z nimi dalej zrobić. Być może w przyszłości okaże się, że jeszcze się przydadzą – nam samym lub komuś z rodziny. Warto więc przez ten czas trzymać je w bezpiecznym miejscu, ponosząc przy tym naprawdę nieduże koszty.

Przechowywanie mebli – na czym polega?

Skrzynie drewniane przechowalnia mebli

Jak w naszej przechowalni przechowuje się meble? Do dyspozycji klientów oddajemy drewniane skrzynie o różnych rozmiarach. W ich wnętrzu można umieścić dowolne przedmioty – największe pomieszczą nawet meble. Ich umieszczenie w skrzyni skutecznie ochroni je przed zniszczeniem, zawilgoceniem, uszkodzeniem mechanicznym czy negatywnym wpływem innych czynników. Co więcej, solidne zamknięcie skrzyni uniemożliwi dostęp przypadkowych osób do jej wnętrza. Tylko właściciel będzie miał możliwość wydobycia ze środka tego, co będzie tam umieszczone.

Cena usługi przechowywania uzależniona jest od rozmiaru wynajętej skrzyni. Wszystkie szczegóły dostępne są w zakładce”Cennik„. Zachęcamy do rozważenia tej opcji wszystkich tych, którzy poszukują bezpiecznego i zaufanego miejsca dla swoich rzeczy – zarówno mebli, jak i innych przedmiotów, które mogą zawadzać w domu lub czekać na „lepsze czasy”. Zapraszamy do współpracy!

Czytaj również: Przeprowadzka? Remont? Wyjazd? Przechowaj meble w bezpiecznym miejscu