Jesienne porządki – przechowalnia rzeczy pomoże Ci w tym wyzwaniu

Co zrobić ze starymi meblami? Skorzystaj z przechowalni!
6 września 2018
Przechowalnia rzeczy – oferta dla firm
8 października 2018

Jesienne porządki – przechowalnia rzeczy pomoże Ci w tym wyzwaniu

Jesień w mieszkaniuJesień nadeszła – choć póki co jest dość nieśmiała i wciąż przypomina jeszcze trochę ciepłe, słoneczne lato. Jednak to nieuniknione, że już za kilkanaście dni będziemy musieli zacząć cieplej się ubierać, włączymy grzejniki i pozamykamy okna, a z szaf i schowków wyciągniemy koce i cieplejszą pościel. Co jednak zrobić ze wszystkimi rzeczami, których używało się latem? Najlepiej jest znaleźć dla nich jakieś bezpieczne miejsce – przestrzeń, gdzie nie będą zawadzały i spokojnie poczekają do kolejnego letniego sezonu. Czyli – przechowalnię rzeczy!

Przechowalnia rzeczy – sposób na jesienne porządki

Co możesz umieścić w naszej przechowalni rzeczy?

  • letnie ubrania i buty – sandały, klapki, sukienki, stroje kąpielowe, krótkie spodenki oraz wiele wiele innych rzeczy, które muszą poczekać kilka miesięcy na ponowne nadejście ciepłych dni,

  • wakacyjne akcesoria – parasole przeciwsłoneczne, ręczniki plażowe, dmuchane materace i piłki, plażowe torby itd. – na pewno jeszcze się przydadzą, ale niestety nie w najbliższym czasie,

  • sprzęty sportowe – deski surfingowe, akcesoria do nurkowania i inne sprzęty do sportów wodnych będą musiały niestety poczekać kilka miesięcy, aż znowu zaczniesz ich używać. Poza tym – może jeszcze nie teraz, ale już za 2-3 tygodnie, gdy nadejdą deszcze i chłody – wszystkie rolki, wrotki i hulajnogi także będą musiały zniknąć z pola widzenia… (Zobacz także: Przechowalnia rzeczy – bezpieczne miejsce dla sprzętów sportowych)

Jeśli planujesz w najbliższym czasie jesienne porządki – wymianę zawartości szaf, wyciąganie zimowych ubrań i dekoracji, zmianę wystroju mieszkania – może się okazać, że usługi naszej przechowalni bardzo Ci się przydadzą. Umieść wszystkie letnie akcesoria w jednej z drewnianych skrzyń, które można u nas wynająć. Gwarantujemy, że bezpiecznie przeczekają do nadejścia kolejnego lata, nie zajmując niepotrzebnie miejsca w Twoim domu. Zapraszamy do współpracy!