Magazynowanie mienia – skorzystaj z usług w Warszawie

Warszawa – przechowalnia mebli dla Twojej wygody
25 lipca 2017
Remontujesz na urlopie? Skorzystaj z naszej przechowalni mebli!
7 sierpnia 2017

Magazynowanie mienia – skorzystaj z usług w Warszawie

Konieczność skorzystania z usług magazynowania mienia wywołują różne sytuacje życiowe – niektóre nieprzewidziane, a inne wręcz przeciwnie, od początku do końca zaplanowane. Wśród tych pierwszych wymienić można np.:

  • niespodziewany wyjazd do innego miasta lub za granicę,

  • nagłą konieczność wyprowadzenia się z mieszkania (np. z powodu wypowiedzenia umowy najmu),

  • problemy techniczne w mieszkaniu (np. zalanie, pożar).

Te drugie natomiast to między innymi:

  • przeprowadzki,

  • remonty,

  • prace porządkowe w domu, mieszkaniu, piwnicy,

  • dłuższe wyjazdy zagraniczne.

Każda z tych sytuacji może doprowadzić do tego, że pojawi się potrzeba znalezienia przestrzeni magazynowej, w której można umieścić i przechować mienie przez dłuższy czas. Jeśli szukasz takiego miejsca w Warszawie – zgłoś się do naszej przechowalni. Poniżej przedstawiamy więcej szczegółów dotyczących oferowanych przez nas usług.

Przechowalnia mienia w Warszawie – poznaj naszą ofertę

Skrzynie drewniane do przechowywania mieniaWszystkie rzeczy zanim zostaną umieszczone w naszym magazynie, najpierw trafiają do specjalnych drewnianych skrzyń, które mają za zadanie zapewnić im ochronę przed uszkodzeniem, przed kradzieżą czy jakimkolwiek naruszeniem. Klient, który chce skorzystać z naszych usług, wynajmuje jedną (lub więcej) z naszych skrzyń na własny użytek. Samodzielnie może wybrać rodzaj skrzyni: rozmiar L o pojemności 6,5 m3, rozmiar M o pojemności 3,5 m3 lub rozmiar S o pojemności 1,6 m3. W przypadku przedmiotów o dużych gabarytach – takich, które nie zmieszczą się we wnętrzu skrzyni – jesteśmy w stanie zorganizować dodatkową przestrzeń magazynową dla klienta. Cennik wynajmu skrzyń dostępny jest na naszej stronie, natomiast przechowanie mienia poza skrzyniami wyceniane jest indywidualnie.

W ramach naszych usług oferujemy także dostarczenie materiałów opakowaniowych do klienta (kartonów, taśm, folii), a także transport mienia do magazynu. Przechowanie mienia odbywa się do momentu zgłoszenia przez klienta chęci jego odbioru, a opłaty naliczane są po rozpoczęciu każdego kolejnego miesiąca świadczenia usługi.

Jeśli szukasz przechowalni mienia w Warszawie, zgłoś się do nas – zapraszamy!