Magazynowanie, przechowalnia, przechowanie mebli Warszawa

Magazynowanie, przechowalnia, przechowanie rzeczy Warszawa
14 marca 2017
Magazynowanie, przechowalnia, przechowanie mienia Warszawa
16 marca 2017

Magazynowanie, przechowalnia, przechowanie mebli Warszawa

Przeprowadzka do innego miasta, wyjazd za granicę, zmiana miejsca zamieszkania – to duże zmiany, których dokonanie niekiedy jest poprzedzone długotrwałymi przemyśleniami i przygotowaniami, a w innych przypadkach odbywają się spontanicznie i bez planowania. Gdy staje się przed takim wyzwaniem, ważne jest, by dobrze zorganizować proces zmian. Niekiedy problemem staje się np. przechowanie mebli, z których dotychczas się korzystało, a których z jakichś powodów nie można zabrać ze sobą do nowego miejsca. Rozwiązaniem jest przechowalnia mebli w Warszawie. Dowiedz się więcej o tej opcji.

Magazynowanie i przechowanie mebli

Dlaczego warto skorzystać z opcji przechowania mebli, którą oferujemy w Warszawie? Oto najważniejsze zalety naszej oferty:

  1. Bezpieczeństwo powierzonych sprzętów. Wszystkie meble, sprzęty i przedmioty, które powierzasz nam do przechowania, zabezpieczone są w taki sposób, by nie groziło im uszkodzenie mechaniczne ani spowodowane warunkami zewnętrznymi. Przedmioty umieszczane są w specjalnych drewnianych skrzyniach o solidnej konstrukcji, która z powodzeniem ochroni zawartość przed zniszczeniem. Skrzynie są natomiast przechowywane w magazynie, dzięki czemu chronione są przed warunkami atmosferycznymi – zmienną temperaturą, wilgocią czy światłem słonecznym. Nasz magazyn jest także zabezpieczony przed włamaniem, dzięki czemu Twoim meblom nie będzie groziła kradzież.

  2. Rozległa powierzchnia magazynu. Nasz magazyn o powierzchni 1000 m2 jest w stanie pomieścić mnóstwo sprzętów. Możesz nam powierzyć wszystkie swoje meble i inne sprzęty i mieć pewność, że znajdziemy tam dla nich miejsce.

  3. Możliwość długoterminowego korzystania z przechowalni. Chcesz wynająć miejsce w przechowalni na miesiąc, pół roku, rok? A może nie wiesz jeszcze, jak długo będzie Ci potrzebne magazynowanie? Możesz korzystać z naszych magazynów tak długo, jak jest to niezbędne.

  4. Atrakcyjna cena usługi. Koszt wynajmu skrzyni – już od 90 zł netto za miesiąc. W atrakcyjnych cenach możesz też kupić u nas kartony, taśmy i inne akcesoria do pakowania i przechowywania. Więcej szczegółów znajdziesz w cenniku usług.

Warszawa – przechowanie mebli w bezpiecznych w warunkach

Skrzynie do przechowania mebli i innych sprzętówJeśli szukasz bezpiecznego miejsca dla swoich mebli na czas wyjazdu, z powodu przeprowadzki lub z innych dowolnych przyczyn, skontaktuj się z nami. Poznaj dokładniej naszą ofertę i powierz nam swoje sprzęty na wybrany okres czasu. Nasz magazyn w Warszawie to idealne miejsce, do którego możesz przetransportować swoje rzeczy przed wyjazdem lub przeprowadzką.

Poza opcją wynajmu, możesz też skorzystać z produktów, które oferujemy na sprzedaż – ze skrzyń o różnych wymiarach, kartonów do przechowania ubrań i niezbędnych przy pakowaniu taśm klejących. Sprawdź ceny i parametry produktów i zapewnij swoim meblom i innych przedmiotom właściwe, niezawodne zabezpieczenie. Będą na Ciebie czekały w dogodnych warunkach do czasu odbioru.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach i produktach? Zapraszamy do kontaktu!