Narty, snowboard, sanki – gdzie przechowywać je po sezonie?

Nowy rok – nowy porządek w domu. Skorzystaj z przechowalni w Warszawie!
28 grudnia 2018
Zimowe ubrania i akcesoria – znajdź dla nich miejsce w przechowalni
5 lutego 2019

Narty, snowboard, sanki – gdzie przechowywać je po sezonie?

Sezon zimowy w pełni, a pogoda rozpieszcza w tym roku wszystkich wielbicieli szaleństw na śniegu. Warto jednak już teraz zastanowić się nad tym, gdzie pod koniec zimy wylądują używane obecnie sprzęty sportowe i rekreacyjne: narty, snowboard, sanki, łyżwy itd. Ich duże gabaryty mogą być przecież dość kłopotliwe…

Bezpieczne miejsce do przechowywania sprzętów sportowych

Poza sezonem zimowym sprzęty sportowe, a także zimowe ubrania i akcesoria zajmują miejsce w garażach, w piwnicach czy na strychach. Niestety niekiedy nie mają tam odpowiednich warunków (np. temperatura) lub narażone są na ataki gryzoni, przez co niszczeją i tracą swoją użyteczność oraz wartość. Ponadto ich przechowywanie w takich miejscach wcale nie jest wygodne. Przestrzenie wydają się ciasne i zagracone, a przecież wcale nie musi tak być.

Jeśli jesteś fanem sportów zimowych, zastanów się już teraz, gdzie umieścisz swoje sprzęty, ubrania, buty i akcesoria, gdy sezon się już skończy. Miejsce to musi być bezpieczne, niedrogie, zapewniać odpowiednie warunki i umożliwiać łatwy dostęp w dowolnym czasie. (Czytaj więcej: Bezpieczne przechowywanie długoterminowe)

SnowboardZachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej przechowalni, która doskonale sprawdza się właśnie w takich sytuacjach. Dzięki temu, że można u nas wynająć pojedyncze skrzynie, dużo łatwiej jest zarządzać zasobami magazynu. Rzeczy klienta przechowywane są w jednym miejscu, zamknięte i zabezpieczone przed dostępem osób trzecich. W magazynie panują warunki sprzyjające bezpiecznemu przechowywaniu, zarówno jeśli chodzi o temperaturę i wilgotność powietrza, jak i oświetlenie. Dzięki temu, że skrzynie mogą zajmują niedużo miejsca, usługa jest atrakcyjna finansowo, ponieważ koszty użytkowania magazynu rozkładają się na wiele osób.

Jeśli chcesz zadbać o odpowiednie miejsce do przechowywania swoich zimowych akcesoriów, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług. Chętnie przedstawimy Ci wszystkie szczegóły oraz cennik usług. A tymczasem życzymy udanych zimowych szaleństw na śniegu!