Przechowalnia mebli Warszawa – skorzystaj z naszych usług!

Warszawa – przechowalnia rzeczy ratunkiem podczas przeprowadzki
11 lipca 2017
Warszawa – dlaczego warto skorzystać z przechowalni mienia?
18 lipca 2017

Przechowalnia mebli Warszawa – skorzystaj z naszych usług!

Potrzebujesz miejsca, w którym mógłbyś umieścić swoje meble i mieć pewność, że nic im się tam nie stanie? Takim miejscem w Warszawie jest nasza przechowalnia. Dowiedz się, jak skorzystać z naszych usług i jakie korzyści możesz w te sposób osiągnąć.

Przechowanie mebli w bezpiecznych warunkach

Przechowanie mebli jest konieczne w różnych życiowych sytuacjach. Przeprowadzki, wyjazdy, renowacje i remonty, porządki, a niekiedy nieprzyjemne zdarzenia losowe (np. zalanie, pożar) sprawiają, że zachodzi konieczność umieszczenia rzeczy poza domem na pewien okres czasu. Może to być miesiąc, kilka miesięcy, rok… Szuka się wtedy miejsca, które będzie w stu procentach bezpieczne, a jednocześnie ważne jest to, by znaleźć opcję stosunkowo niedrogą, zwłaszcza gdy rzeczy do przechowania jest dużo, a czas magazynowania może się wydłużyć. Wtedy sprawdza się nasza przechowalnia, którą stworzyliśmy właśnie na potrzeby takich sytuacji.

Warszawa – zasady korzystania z przechowalni mebli

Skrzynie drewniane do przechowania mebliNasza przechowalnia mebli działa na bardzo prostej zasadzie. Każdy klient wynajmuje od nas skrzynię drewnianą, w której może umieścić swoje rzeczy. Skrzynia jest następnie zamykana i umieszczana w naszym magazynie. Opłaty za przechowywanie naliczane są w zależności od:

  • rozmiaru skrzyni (cennik dostępny jest tutaj),

  • okresu przechowywania (płata naliczana jest po rozpoczęciu każdego kolejnego miesiąca korzystania z usługi).

Po naszej stronie leży obowiązek zadbania o bezpieczeństwo skrzyni i znajdujących się w niej rzeczy. Na życzenie klienta oferujemy także transport mebli oraz pomoc w ich pakowaniu (dostarczamy kartony i inne opakowania). Po odbiór swoich rzeczy można się zgłosić w dowolnym momencie w godzinach pracy przechowalni. Dzięki systemowi kontroli magazynu, z którego korzystamy, możemy szybko wyszukać i udostępnić klientowi jego rzeczy, prosimy jednak o to, aby z niewielkim wyprzedzeniem informować nas o planowanym terminie odbioru – to znacznie sprawni naszą pracę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług przechowalni mebli w Warszawie!