Przechowalnia rzeczy a wiosenne porządki w mieszkaniu

5 powodów, dla których warto skorzystać z przechowalni rzeczy podczas przeprowadzki
4 marca 2019
Wiosna nadeszła – pora sprawdzić, co kryje się w drewnianych skrzyniach
6 maja 2019

Przechowalnia rzeczy a wiosenne porządki w mieszkaniu

Wiosna nadeszła – świadczy o tym już nie tylko coraz lepsza pogoda i promienie słońca, które każdego poranka odwiedzają nasze mieszkania, ale także dźwięki, zapachy i kolory. Ta pora roku wielu osobom dodaje nowej energii. Często wykorzystujemy ją na dokonywanie zmian w mieszkaniach, porządkowanie szaf, strychów i piwnic, czyli – ogólnie rzecz biorąc – na duże wiosenne porządki.

Skrzynie drewniane

Wiosenne porządki – oczyść przestrzeń wokół siebie

W efekcie tej niełatwej, ale często bardzo przyjemnej pracy, powstaje więcej przestrzeni, robi się luźniej, schludniej i bardziej świeżo. Zawsze jednak powstaje dylemat – co zrobić z rzeczami, których już (lub chwilowo) nie potrzebujemy? Wyrzucić? Oddać? Sprzedać? Jest też inna opcja – przechować, dopóki znowu nie przydadzą się nam lub komuś innemu. Nie ma jednak sensu zagracać nimi po raz kolejny garażu czy piwnicy, kiedy w pobliżu ma się do dyspozycji bezpieczną i niedrogą przechowalnię.

Przechowywanie długoterminowe w Warszawie

W naszej przechowalni możesz wynająć skrzynię drewnianą w jednym z trzech rozmiarów i umieścić w niej dowolne przedmioty, na które brakuje Ci już miejsca w domu. Mogą to być zarówno meble i sprzęty AGD, których nie używasz, jak i elementy wyposażenia mieszkania (lampy, dywany, dekoracje), ubrania i buty, książki i dokumenty, starocie i pamiątki… Wszystko to, czego nie chcesz lub nie możesz się pozbyć, a co zajmuje cenną przestrzeń. W wynajętej skrzyni – w chronionej przechowalni gwarantującej najlepsze warunki – możesz to wszystko umieścić na dowolny okres czasu za niewysoką cenę.

Czytaj także: Narty, snowboard, sanki – gdzie przechowywać je po sezonie?

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaopiekować się Twoimi rzeczami, aby pomóc Ci utrzymać wymarzony porządek w Twoim domu. Przywitaj wiosnę tak, jak na to zasługuje – zapraszamy do współpracy mieszkańców Warszawy i najbliższych okolic.