Przechowalnia w Warszawie – powierz nam swój sprzęt sportowy!

Remontujesz na urlopie? Skorzystaj z naszej przechowalni mebli!
7 sierpnia 2017
Warszawa – przechowalnia mienia dla firm i osób prywatnych
17 sierpnia 2017

Przechowalnia w Warszawie – powierz nam swój sprzęt sportowy!

Osoby, które zakupiły sprzęt do uprawiania sportów, taki jak np. narty, snowboard czy deska surfingowa, zwykle jednak rzadko z niego korzystają. Zdarza im się to raz, dwa razy w roku – podczas sezonu i gdy pozwoli im na to urlop. Przez pozostały czas trzeba natomiast znaleźć miejsce do przechowania tych sprzętów. Musi być ono właściwie zabezpieczone przed kradzieżą, stwarzać odpowiednie dla sprzętu warunki (pod względem temperatury, wilgotności czy naświetlenia) oraz nie obciążać nadmiernie kieszeni.

 

Magazynowanie sprzętów sportowych we własnej piwnicy czy garażu nie zawsze jest możliwe ze względu na ograniczoną przestrzeń. Poza tym łatwo o uszkodzenie ekwipunku, gdy wokół znajduje się mnóstwo kartonów, pudeł, worków i skrzynek z innymi rzeczami, dla których także zabrakło miejsca w domu. Dla kosztownego sprzętu sportowego warto znaleźć inne, lepiej dostosowane miejsce – a może nim być nasza przechowalnia w Warszawie.

 

Warszawa – magazynowanie rzeczy w bezpiecznych warunkach

 

magazynowanie WarszawaMieszkańcy Warszawy, którzy poszukują przestrzeni magazynowej do prywatnego użytku, mogą skorzystać z usług naszej przechowalni. Dzięki systemowi, który przyjęliśmy, możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Oferujemy skrzynie do wynajęcia, które można zapełnić dowolną zawartością – np. wspomnianym wcześniej sprzętem sportowym. Rozmiar skrzyni dobiera się do własnego zapotrzebowania – mamy do dyspozycji trzy różne wymiary skrzyń, więc z pewnością uda się znaleźć tę idealną opcję. Dzięki temu klient nie musi płacić za wynajem całego pomieszczenia, a jedynie za miejsce, z którego rzeczywiście korzysta. My natomiast ze swojej strony zapewniamy bezpieczne warunki, ochronę przed kradzieżą i dostępem jakichkolwiek osób trzecich, a także korzystne warunki atmosferyczne, w których powierzonym nam sprzętom nie grożą żadne uszkodzenia.

 

Wszystkich, którzy poszukują miejsca na swój sprzęt sportowy lub inne dowolne rzeczy, zapraszamy do naszej przechowalni w Warszawie!