Przechowywanie w Warszawie: skrzynie na miarę Twoich potrzeb

Bezpieczne przechowywanie długoterminowe
17 października 2018
Gdzie schować gwiazdkowe prezenty? W przechowalni!
19 listopada 2018

Przechowywanie w Warszawie: skrzynie na miarę Twoich potrzeb

Skrzynie drewniane - przechowalnia WarszawaPrzechowywanie rzeczy przydaje się w bardzo wielu sytuacjach – np. przy okazji przeprowadzki, dłuższego wyjazdu lub remontu. Jak znaleźć miejsce, które zapewni najlepsze i najbezpieczniejsze warunki przechowywania? Co zrobić, aby za tę usługę nie zapłacić ogromnych kwot? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

BESTO – tanie i bezpieczne przechowywanie w Warszawie

Bezpieczeństwo i atrakcyjna cena to podstawowe kryteria, na które zwracają uwagę klienci przechowalni rzeczy. Dlatego to na tym głównie skupiliśmy się, przygotowując naszą ofertę. Znaleźliśmy rozwiązanie, które umożliwia przechowywanie rzeczy bezpiecznie i niedrogo – są to drewniane skrzynie umieszczane w magazynach.

Skrzynia taka ma wiele zalet, przede wszystkim chroni schowane wewnątrz rzeczy przed uszkodzeniem i warunkami zewnętrznymi. Ponadto skrzynie można ustawiać ściśle blisko siebie i jedna na drugiej. To pozwala na dużą oszczędność przestrzeni, co bezpośrednio przekłada się na znacznie niższe koszty przechowywania.

Skrzynie drewniane – rozmiar dostosowany do Twoich potrzeb

Nasza przechowalnia daje możliwość wynajęcia skrzyń w trzech różnych rozmiarach:

  • rozmiar S – 1,25 m x 1,1 m x 1,2 m – doskonale nada się do przechowania drobnych rzeczy, np. akcesoriów kuchennych, dokumentów, sprzętów elektronicznych, książek, ubrań, butów;

  • rozmiar M – 1,25 m x 2,3 m x 1,2 m – skrzynia pomieści w sobie znacznie większe elementy, np. sprzęty RTV i AGD, walizki, nieduże meble, a także zajmujące wiele miejsca tekstylia takie jak koce, pościele, narzuty;

  • rozmiar L – 1,25 m x 2,3 m x 2,25 m – duży drewniany pojemnik o pojemności 6,5 m3, przeznaczony do przechowywania przedmiotów o dużych gabarytach: mebli, sprzętów sportowych itd.

Wybierz rozwiązanie najlepsze dla siebie i skorzystaj z naszej wygodnej opcji przechowywania. Zapraszamy do współpracy!

Czytaj również: Co zrobić ze starymi meblami? Skorzystaj z przechowalni!