Przeprowadzka? Remont? Wyjazd? Przechowaj meble w bezpiecznym miejscu

Tanie przechowywanie w Warszawie
17 sierpnia 2018
Co zrobić ze starymi meblami? Skorzystaj z przechowalni!
6 września 2018

Przeprowadzka? Remont? Wyjazd? Przechowaj meble w bezpiecznym miejscu

Meble pzrechowalnaiMeble to nie tylko przedmioty, które mają za zadanie ułatwiać nam codzienne życie czy ozdabiać nasze mieszkanie. Bardzo często meble są częścią naszej historii, mają dla nas wartość sentymentalną, są prezentem od kogoś bliskiego, są wartościowym zabytkiem lub są dla nas cenne pod względem materialnym, ponieważ na ich zakup przeznaczyliśmy dużą kwotę. Dlatego też dbamy o nie i staramy się, aby służyły nam jak najdłużej.

Niestety takie sytuacje jak przeprowadzki, remonty czy dłuższe, kilkumiesięczne wyjazdy są zagrożeniem dla naszych mebli. Narażone są wtedy na zabrudzenia i uszkodzenie podczas transportu czy przestawiania. Są jednak sposoby na to, aby właściwie je ochronić w każdej z tych sytuacji. Polecamy w tym celu kontakt z naszą przechowalnią mebli i zapoznanie się z naszymi usługami.

Przechowywanie i transport – BESTO Warszawa

Nasza firma zajmuje się

  • przechowywaniem mebli i innych przedmiotów w magazynach w Warszawie, w specjalnych drewnianych skrzyniach, które zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniem lub niekorzystnym działaniem wilgoci, światła itd.,

  • transportem rzeczy, zarówno do i z przechowalni, jak i w ramach przeprowadzek; posiadamy własne samochody, dysponujemy materiałami opakowaniowymi i zabezpieczającymi na czas transportu, a nasi pracownicy mają w tej dziedzinie duże doświadczenie, dzięki czemu wykonują swoje zadania z pełnym profesjonalizmem.

Jeśli nie chcesz, aby podczas przeprowadzki czy remontu Twoje meble się zniszczyły, powierz nam ich transport lub tymczasowe przechowywanie. Umieść w naszym magazynie swoje rzeczy także na dłuższy czas, np. gdy wyjeżdżasz, zmieniasz miejsce zamieszkania lub wymieniasz wyposażenie domu i potrzebujesz miejsca dla starych sprzętów. Możesz nam powierzyć meble, elektronikę, akcesoria używane w domu, sprzęty sportowe, ubrania, książki… co tylko chcesz. Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Zobacz także: Przechowalnia mebli – przydatna podczas urlopowych remontów