Remontujesz na urlopie? Skorzystaj z naszej przechowalni mebli!

Magazynowanie mienia – skorzystaj z usług w Warszawie
26 lipca 2017
Przechowalnia w Warszawie – powierz nam swój sprzęt sportowy!
10 sierpnia 2017

Remontujesz na urlopie? Skorzystaj z naszej przechowalni mebli!

Jeśli przymierzasz się do remontu mieszkania, ale nie chcesz uszkodzić jego wyposażenia, skorzystaj z przechowalni mebli w Warszawie!

Żarty na temat tego, że Polacy spędzają urlop na remoncie lub odświeżaniu mieszkania, nie wzięły się znikąd. Niestety bardzo często dni wolne od pracy tak naprawdę nie są wolne od pracy… Urlop to jedyny czas, który możemy poświęcić na doprowadzenie mieszkania do porządku. Raz na kilka lat niestety jest to konieczne.

Utrudnieniem podczas remontu są meble i sprzęty znajdujące się w mieszkaniu. Po pierwsze, przeszkadzają w pracach remontowych, bo wciąż trzeba je przestawiać z miejsca na miejsce i omijać, co znacznie wydłuża czas pracy i jest po prostu uciążliwe. Po drugie, trzeba stale dbać o to, aby się nie zarysowały, nie poplamiły, nie zakurzyły… Po remoncie bardzo często okazuje się, że niektóre rzeczy zostały nieodwracalnie uszkodzone.

Aby usprawnić prace remontowe i właściwie zabezpieczyć swoje meble i inne elementy wyposażenia mieszkania, warto umieścić je wszystkie w przechowalni. Będą tam bezpiecznie czekały na skończenie prac remontowych, bez ryzyka poplamienia farbą, zarysowania pacą do tynku czy jakiegokolwiek innego uszkodzenia.

Warszawa – jak działa nasza przechowalnia mebli?

W jaki sposób można skorzystać z usług naszej zlokalizowanej w Warszawie przechowalni i na jakich zasadach odbywa się przechowanie mebli? Nasza przestrzeń magazynowa wypełniona jest drewnianymi skrzyniami o różnych pojemnościach (trzy rozmiary do wyboru). Wynajęcie jednej lub kilku z nich to usługa, którą oferujemy naszym klientom. We wnętrzu skrzyń można umieścić dowolne sprzęty. Zadbamy o to, by były one chronione zarówno przed niesprzyjającymi warunkami i uszkodzeniami mechanicznymi, jak i dostępem obcych osób. Zajmujemy się także transportem wszystkich powierzanych nam rzeczy, dzięki czemu oszczędza się cenny czas.

Zapraszamy do współpracy – niech remont przebiegnie jak najszybciej i zostawi jeszcze trochę czasu na odpoczynek podczas urlopu!