Świąteczne porządki i usługi przechowalni rzeczy – co mają ze sobą wspólnego?

Gdzie schować gwiazdkowe prezenty? W przechowalni!
19 listopada 2018
Nowy rok – nowy porządek w domu. Skorzystaj z przechowalni w Warszawie!
28 grudnia 2018

Świąteczne porządki i usługi przechowalni rzeczy – co mają ze sobą wspólnego?

Skrzynie drewniane - przechowanie rzeczy

Święta zbliżają się wielkimi krokami – już za niespełna dwa tygodnie będziemy spędzać czas w gronie rodzinnym, wśród przepysznych potraw i wspaniałych świątecznych dekoracji. Wiele osób okres przedświąteczny traktuje jako okazję do zrobienia większych porządków w domu – odsunięcia mebli i wyczyszczenia zapomnianych zakamarków, oczyszczenia szaf i pawlaczy ze starych, nieużywanych przedmiotów, zrobienia porządku w szafie wśród ubrań i pościeli… Jak w tym zadaniu może się przydać usługa przechowywania rzeczy?

Przechowywanie rzeczy w magazynie – zadbaj o porządek w swoim domu!

Magazyn, w którym można krótko- lub długoterminowo przechowywać swoje rzeczy, może być doskonałym rozwiązaniem dla wielu osób: dla tych, którzy narzekają na brak wolnej przestrzeni w domu; dla tych, którzy chcą pozbyć się z domu starych mebli lub innych przedmiotów, ale wciąż chcą mieć je do dyspozycji; dla tych, którzy potrzebują z jakiegoś powodu wolnego miejsca w domu (np. przyjazd gości, remont). (Czytaj więcej: Co zrobić ze starymi meblami? Skorzystaj z przechowalni!)

Jakie przedmioty można umieścić w przechowalni? Tak naprawdę nie ma co do tego ograniczeń. W naszych drewnianych skrzyniach zmieszczą się zarówno drobne przedmioty codziennego użytku, jak i ubrania, buty, pościele, sprzęty elektroniczne, AGD i RTV, książki, dokumenty, instrumenty muzyczne, sprzęty sportowe… Wszystko to, co zalega w domu, zajmując tylko miejsce i kurząc się.

Jeśli zatem chcesz w ramach świątecznych porządków „odgracić” trochę mieszkanie, piwnicę, garaż czy inną przestrzeń, skorzystaj z naszych usług. Wynajmij drewnianą skrzynię, w której możesz przez dowolny czas przechować swoje rzeczy. Będziesz miał do nich pełny dostęp w godzinach pracy magazynu, a przez cały okres przechowywania będziesz miał gwarancję bezpieczeństwa i dobrej opieki dla swojej własności. Zapraszamy serdecznie do współpracy!