Usługi

 

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Firm jak i osób fizycznych.

Jeśli planujecie Państwo:

  • remont,
  • wynajęcie lub sprzedaż nieruchomości,
  • wyjazd zagranicę
I nie macie co zrobić ze swoimi rzeczami, to nasza oferta jest właśnie dla Was.
Klienci korporacyjni mogą również skorzystać z naszych usług, jeśli:
  • szukają miejsca na przechowanie dokumentacji biurowej,
  • mają nadwyżkę umeblowania, której nie planują sprzedawać,
  • posiadają sprzęt biurowy, którego aktualnie nie wykorzystują,

Takie rozwiązania dla Firm, to nasza specjalność.


 


Czym dysponujemy i co możemy zaoferować.

W ramach świadczenia usług przechowania oddajemy do Państwa dyspozycji nasz magazyn o powierzchni 1000 m2, w którym Państwa rzeczy będą przechowywane w specjalnych skrzyniach drewnianych. Ich solidna konstrukcja umożliwia wysokie składowanie z wykorzystaniem wózków widłowych. Posiadany system kontroli magazynu pozwala na szybkie wyszukanie i udostępnienie Państwa rzeczy, gdy nadejdzie chwila odbioru mienia. Rzeczy do przechowania mogą Państwo dowieźć własnym środkiem transportu lub skorzystać z naszych profesjonalnych usług. Jeśli przywiezione przez Państwa mienie wymagać będzie zabezpieczenia na czas magazynowania, to nasz personel chętnie wykona taką usługę przed umieszczeniem ich w skrzyniach. Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszej obsługi kompleksowej, to istnieje możliwość załadunku Państwa rzeczy do skrzyń bezpośrednio w miejscu załadunku u klienta.

Twoje bezpieczeństwo, to nasz priorytet.

W chwili przekazania w nasze ręce otrzymają Państwo egzemplarz listy mienia, który będzie dowodem niezbędnym przy odbiorze z magazynu.
Taka dokumentacja sprawi, że nawet po kilku latach, będą mieć Państwo gwarancję, iż pozostawione rzeczy odbierzecie w ilościach wskazanych na liście.
Taką gwarancję daje skrzynia zamknięta w dniu załadunku i w nie naruszonym stanie oczekująca na odbiór w ustalonym wspólnie terminie.