Warszawa – przechowalnia mebli dla Twojej wygody

Warszawa – przechowanie rzeczy dla studentów i nie tylko
20 lipca 2017
Magazynowanie mienia – skorzystaj z usług w Warszawie
26 lipca 2017

Warszawa – przechowalnia mebli dla Twojej wygody

Przechowywanie mebli w magazynie w WarszawiePrzy wymianie mebli na nowe lub przy pracach remontowych oraz porządkowych w domu bardzo przydaje się dodatkowa przestrzeń, w której można by tymczasowo umieścić swoje rzeczy. Oferujemy taką przestrzeń mieszkańcom Warszawy – zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej przechowalni mebli!

Magazynowanie mebli – umieść swoje rzeczy w naszej przechowalni

Dlaczego warto skorzystać z przechowalni mebli, którą udostępniamy mieszkańcom Warszawy? Oto najważniejsze argumenty:

  • jest to miejsce w stu procentach bezpieczne, chronione przed dostępem osób trzecich, zabezpieczone przed włamaniami,

  • w naszej przechowalni wykorzystujemy specjalne skrzynie drewniane – umieszczone w nich rzeczy są zabezpieczone przed jakimikolwiek uszkodzeniami, wpływem czynników atmosferycznych i innych zagrożeń,

  • usługa jest bardzo atrakcyjna cenowo – wynajem najmniejszej skrzyni to koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług magazynowania.

Skrzynie drewniane, które oferujemy, dostępne są w trzech rozmiarach. W tych największych zmieszczą się także meble, elementy wyposażenia mieszkania, sprzęty sportowe, instrumenty muzyczne i inne przedmioty o dużych gabarytach. Mniejsze skrzynie są zaś polecane do drobniejszych przedmiotów, które warto wcześniej dodatkowo popakować w kartony, worki lub nieduże pudełka/pojemniki.

Przechowanie mebli w specjalnie do tego celu przygotowanym magazynie pozwala na zaoszczędzenie cennej przestrzeni w domu, garażu czy piwnicy. Jest to niezwykle przydatne w przypadku wszelkich remontów, przeprowadzek, renowacji czy wyjazdów. Nasza firma oferuje też usługi transportowe – rzeczy przeznaczone do umieszczenia w magazynie możemy samodzielnie przewieźć do magazynu, bez angażowania klienta. To udogodnienie jest bardzo cenne dla naszych klientów i pomaga im na lepszą organizację wszelkich prac porządkowych, przeprowadzkowych czy remontowych.

Szukasz przechowalni mebli w Warszawie? Skorzystaj z naszych usług – serdecznie zapraszamy do współpracy!