Warszawa – przechowalnia mienia dla firm i osób prywatnych

Przechowalnia w Warszawie – powierz nam swój sprzęt sportowy!
10 sierpnia 2017
Bezpieczne miejsce na przechowanie mebli – sprawdź ofertę w Warszawie
22 sierpnia 2017

Warszawa – przechowalnia mienia dla firm i osób prywatnych

Z usługi magazynowania mienia mogą korzystać zarówno firmy, jak i prywatne osoby. Jeśli chodzi o firmy, jest to opcja przydatna na przykład w przypadku:

  • przenoszenia się do nowej siedziby,
  • remontu pomieszczeń firmowych,
  • zakupu nowego sprzętu biurowego (do czasu znalezienia przeznaczenia dla dotychczasowego)
  • oraz innych sytuacji, w których przydaje się dodatkowa przestrzeń.

Jeśli zaś chodzi o osoby prywatne, one z usług przechowalni korzystają głównie podczas remontów, przeprowadzek oraz dłuższych wyjazdów za granicę – czyli we wszystkich sytuacjach, kiedy konieczne jest opróżnienie zajmowanego mieszkania. Magazynowaniu często poddawane są także sprzęty sportowe, na które zabrakło miejsca w domu, a także meble czy dekoracje (np. obrazy, lampy), które nie są aktualnie używane, ale decyzja na temat ich przyszłości jeszcze nie zapadła. Usługa ta jest też przydatna dla studentów, którzy na czas wakacji muszą wyprowadzić się z wynajmowanego pokoju.

Przechowywanie mienia i usługi transportowe

Magazynowanie mienia – miej swoje rzeczy pod kontrolą

W naszej przechowalni rzeczy klientów umieszczane są w specjalnych drewnianych skrzyniach. Pozwala to na oszczędność miejsca, a co za tym idzie – na zminimalizowanie kosztów magazynowania i oferowanie usług w niskich cenach. Zadaniem skrzyni jest ochrona mienia przed uszkodzeniami mechanicznymi, warunkami panującymi na zewnątrz, a także przed kradzieżą. Wynajęta skrzynia po zapełnieniu jest zamykana, a dostęp do niej można uzyskać w godzinach pracy przechowalni.

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy z Warszawy. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo, sprawną obsługę oraz atrakcyjne ceny usług. Dla komfortu naszych klientów oferujemy także transport mienia oraz pomoc w pakowaniu (dostarczenie materiałów opakowaniowych, kartonów, taśm itp.). Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej na temat usług magazynowania, które oferujemy w Warszawie. Możesz się do nas także zgłosić, jeśli chcesz u nas przechować większe sprzęty, które nie zmieszczą się w skrzyniach – z pewnością znajdziemy dla nich miejsce. Zapraszamy do współpracy!